Serwis samochodów ciężarowych

W dobie wciąż rosnącego zapotrzebowania na usługi transportowe, a także z coraz większym konsumpcjonizmem, samochody ciężarowe stały się pojazdami niezastąpionymi. To większość popularnych tirów odpowiada za dostarczanie towarów do magazynów i sklepów, dzięki czemu możemy się cieszyć ulubionymi produktami bez zbędnej zwłoki.

Nic więc dziwnego, że w porównaniu do choćby aut osobowych, częściej wymagają przeglądów technicznych oraz konserwacji. Muszą zachować bowiem ciągłość swojej pracy.

Z tego względu wśród szerokiego spectrum świadczonych przez nas usług znalazł się serwis samochodów ciężarowych, który stanowi podstawę prowadzonej przez nas działalności.

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarantujemy m.in. naprawy mechaniczne i elektryki, pełną diagnostykę komputerową, wulkanizację czy też obsługę i naprawę układów klimatyzacji.

Nasz serwis obejmuje również remonty silników, sprawdzanie wszelkich układów w pojeździe, a także wykonanie geometrii 3D. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że naszym Klientom zależy na czasie, dlatego też wszystkie usługi wykonujemy sprawnie i szybko z jednoczesnym zachowaniem najwyższej staranności oraz jakości.

Zobacz stronę internetową naszego serwisu pojazdów ciężarowych