Stacja kontroli pojazdów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla funkcjonowania całego pojazdu, sprawność poszczególnych jego układów oraz wszystkich pozostałych elementów. Ich bezawaryjność wpływa w głównej mierze na bezpieczeństwo podczas uczestnictwa w ruchu drogowym oraz zapobiega spowodowaniu potencjalnego zagrożenia na szosie.

Z tego względu regularne wizyty w okręgowej stacji kontroli pojazdów są niezbędne w celu sprawdzenia ich pod kątem potencjalnych wad i usterek. Jest to także obowiązek każdego kierowcy, jeżeli chce, by jego samochód był dopuszczony do użytkowania.

Nasza okręgowa stacja kontroli pojazdów znajdująca się w Kolonii Poczesnej została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny pochodzący od renomowanych producentów, dzięki czemu świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jak każdy tego typu punkt, wykonujemy przeglądy techniczne aut osobowych, samochodów ciężarowych, autobusów, ciągników siodłowych oraz naczep.

Ponadto wśród naszych usług znajduje się także sporządzenie numeru podwozia, nadwozia oraz silnika. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszego punktu. W ten sposób zyskujecie Państwo pewność, że stan techniczny Waszych samochodów jest bardzo dobry i będą one działać bez żadnych zarzutów.

Zobacz stronę internetową naszej stacji kontroli pojazdów