Parking

Bycie w ciągłej podróży bywa niezwykle męczące. W głównej mierze przekonać się mogą o tym zawodowi kierowcy samochodów ciężarowych lub dostawczych czy kurierzy, którzy spędzają w trasie długie godziny. Z tego względu odpoczynek urasta w ich przypadku do miana bardzo ważnej rangi.

Firma POLCAR z siedzibą w Kolonii Poczesnej koło Częstochowy, z myślą o zawodowych kierowcach oraz osobach prywatnych świadczy usługi parkingowe oraz postojowe dla każdego rodzaju pojazdów mechanicznych.

Oferowane przez nas miejsca różnią się swoją wielkością oraz przeznaczeniem ze względu na różne rozmiary pojazdów. Nie ma najmniejszych przeszkód, by usługi parkingowe świadczone przez naszą firmę były wykonywane przez całą dobę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Oferowane miejsca postojowe są bowiem znakomicie oświetlone, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się pozostawiania swoich samochodów czy innego typu pojazdów w godzinach wieczornych czy też nocnych.

Duża przestrzeń oraz wygodny wjazd oraz wyjazd to dodatkowe atuty naszego parkingu. W przypadku kilkugodzinnego postoju i chęci odpoczynku zapraszamy także do skorzystania z naszej oferty gastronomicznej w pobliskiej restauracji.

Zobacz stronę internetową naszego parkingu