O nas

Firma POLCAR powstała w 1994 roku, w czasach, gdy układy elektroniczne dopiero, co wchodziły do powszechnego użytku w samochodach ciężarowych. Blisko trzy dekady działalności to dowód na to, że Klienci w codziennej pracy obdarzają nas ogromnym zaufaniem, a my staramy się odwdzięczać im najwyższą jakością świadczonych usług.

Nasza firma przeszła daleką drogę – od skromnego serwisu samochodowego po m.in. blacharnię, lakiernię czy stację kontroli
pojazdów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stopniowo poszerzaliśmy spectrum naszej działalności o kolejne świadczone usługi.

Dziś dysponujemy chociażby parkingiem, domem przyjęć okolicznościowych, restauracją, a także prowadzimy sklep firmowy, w którym możecie Państwo zakupić części do swoich samochodów.

Dlaczego warto nam zaufać?

POLCAR tworzy zespół kreatywnych ludzi, którzy są specjalistami w swojej branży i wciąż chcą się rozwijać. Wszystkich nas łączy motoryzacyjna pasja, a także miłość do elektroniki.

Połączenie tych dwóch zainteresowań wykorzystujemy w codziennej pracy serwisując m.in. pojazdy ciężarowe i obsługując zarówno Klientów indywidualnych, jak i ogólnoeuropejskie korporacje. Jednocześnie współpracujemy z czołowymi producentami na Starym Kontynencie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości produkty.