Dom przyjęć okolicznościowych

Szukacie Państwo odpowiedniego miejsca do zorganizowania chrzcin, swojego jubileuszu, a może do obchodzenia rocznicy ślubu? Interesuje Państwa kameralne miejsce, gdzie wszyscy zaproszeni goście poczują się jak w domu i zapomną choć na chwilę o troskach dnia codziennego? Nasza sala przyjęć okolicznościowych znajdująca się w Kolonii Poczesnej koło Częstochowy to doskonały wybór dla osób, które oczekują ciepłego, rodzinnego klimatu oraz najwyższej jakości świadczonych usług.

Specjalizujemy się w organizacji każdego rodzaju imprez oraz uroczystości i dokładamy wszelkich starań, by każde wydarzenie odbyło się w przyjemnej atmosferze.

Nasza sala przyjęć okolicznościowych posiada znakomite zaplecze gastronomiczne, z którego korzystają wykwalifikowani kucharze.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wychodzimy bowiem z założenia, że nawet najmniejsza impreza jubileuszowa nie powinna odbyć się bez wyśmienitego jedzenia.

Smaczne potrawy i znakomita, sympatyczna obsługa w połączeniu z energiczną muzyką to przepis na organizację udanego wydarzenia! To wszystko znajdziecie Państwo u nas – serdecznie zapraszamy!

Zobacz stronę internetową naszego domu przyjęć okolicznościowych